پسری با تاب ریلکسی دست دوم از دختر مورد علاقه اش خواستگاری کرد

قطعاً به اندازه تاب تسمه یا تاب سطلی، انتخاب تاب ریلکسی دست دوم رایج نیست، اما گزینه ای هستند که برخی افراد ترجیح می دهند. اگر کودک شما هنگام تاب خوردن روی یک سطح صاف نشستن احساس راحتی بیشتری می کند، این گزینه ایده آل خواهد بود.

شاید بهتر باشد قبل از ادامه، نظر فرزندتان را بگیرید، زیرا می‌خواهید چیزی را به دست آورید که استفاده از آن برای او راحت و سرگرم‌کننده باشد.

برخی از کودکان احساس استحکام یک تاب صاف را ترجیح می دهند و راحت تر تعادل خود را روی یکی از این ها حفظ می کنند.

خواهید دید که بسیاری از صندلی های تخت از پلاستیک ساخته شده اند. بسیاری از آنها به گونه ای مارک شده اند که به نظر می رسد آنها برای کودکان کوچکتر نیز هستند.

شما می‌توانید صندلی‌های چرخشی تخت را پیدا کنید که برای کودکان بزرگ‌تر نیز به خوبی کار می‌کنند، فقط ممکن است چندان رایج نباشند.

تاب

این گزینه خوبی برای انتخاب زمانی است که کودک شما با نشستن روی چیزی که صاف است راحت تر است.

اگر می خواهید در حیاط خلوت خود یک تاب نصب کنید تا کودکتان در بیرون از خانه با آن بازی کند، اما فضا یا بودجه لازم برای یک مجموعه بازی بزرگ را ندارید، تاب انفرادی گزینه بسیار خوبی است.

این تاب ها را می توان به راحتی به یک شاخه درخت محکم وصل کرد یا به راحتی می توان سیستمی را راه اندازی کرد که با آن می توانید تاب جدید خود را به تیرهای فلزی وصل کنید.

یکی از مزایای استفاده از تاب های انفرادی، بر خلاف ست های بازی بزرگتر، این است که وقتی کودک شما از نوع تاب های شما بزرگ می شود، جایگزین کردن تاب با چیزی که مناسب تر با سن و سال او است آسان و مقرون به صرفه است. توانایی، و شما لازم نیست در مورد بیش از بودجه نگران باشید.