لباس کشتی نوجوان هدیه ای مناسب برای فارغ التحصیلی دانشگاه

سه شکل اصلی مسابقات کشتی به همراه لباس کشتی نوجوان عبارتند از: کمربند و ژاکت، نگهدارنده و گشاد، و به نظر می رسد که همه از دوران باستان منشا گرفته باشند. اشکال کشتی که در آن لباس کشتی گیران به عنوان روش اصلی گرفتن حریف عمل می کند، به سبک های کمربند و ژاکت معروف هستند.

در یک بازی catch-hold، شرکت کنندگان سعی می کنند با استفاده از دست ها و پاهای خود یکدیگر را پایین بکشند. آنها از لباس خود برای مهار یکدیگر استفاده نمی کنند.

در یک مسابقه به سبک گشاد، کشتی گیران با شمارش سنجاق ها میزان لباس روی یکدیگر را پیگیری می کنند.

اگر هیچ یک از مردان پس از 10 دقیقه سنجاق نشوند، لباس های بیشتری درآورده می شوند.

کشتی کچ گیر و سبک هر دو در سراسر جهان محبوب هستند. با این حال، کشتی با کمربند و ژاکت عمدتاً در مناطق روستایی یافت می شود که در آن قوانینی برای پوشیدن لباس وجود ندارد.

لباس

چندین تنوع در تم کمربند و ژاکت وجود دارد، از جمله کشتی مدرسه ای (انگلیس)، بابی سنجاق (ایالات متحده آمریکا)، و کاراته (ژاپن).

کشتی با کمربند و ژاکت شامل دو حریف است که کمربندهایی با سگک می پوشند که می تواند مانند یک شلوار بسته شود.

کشتی گیران روی کمربندها با هم مبارزه می کنند و در مواقعی به آنها اجازه می دهند که از بین بدنشان عبور کنند.

این بازی توسط کودکان پنج یا شش ساله انجام می شود، اما بیشتر در بین نوجوانان رایج است.

کشتی سنتی، همچنین به عنوان کشتی با کمربند یا مبارزه در مناطق خاص شناخته می شود، یکی از شناخته شده ترین و منحصر به فرد ترین ورزش های سنتی جهان، به ویژه در آسیای مرکزی و روسیه است.

کشتی یکی از قدیمی ترین ورزش های جهان است. برخی از دانشمندان معتقدند که با توسعه هوش انسانی مرتبط است.

برخی دیگر ادعا می کنند که فواید سلامتی دارد و به ساخت توده عضلانی کمک می کند. علاوه بر این، کشتی در میان کودکان به عنوان یک سرگرمی در طول کارناوال ها و جشنواره ها رایج است.