صندلی پلاستیکی ویلایی مجهز به سیستم پخش موسیقی است

از جمله صندلی هایی که بدون طراحی کوسن فروخته می‌شوند صندلی پلاستیکی ویلایی است که باعث می‌شود قیمت کمتر و مقرون به صرفه‌تر برای همه افراد باشد.

برای افرادی که از نشستن روی یک سطح سخت و انعطاف پذیر احساس ناراحتی می کنند، صندلی های پلاستیکی با طراحی کوسن قطعا بهترین انتخاب هستند.

کوسن را می توان همان رنگ صندلی پلاستیکی داد یا برای ضربه زدن از یک کوسن طراح استفاده کرد که می تواند از مخمل یا مواد گلدوزی ساخته شود.

صندلی های فانتزی طراح بیشتر در سالن های هتل، سالن های زیبایی یا دباهای کوچک دیده می شود.

تکیه گاه صندلی به اشکال مختلف طراحی شده است که از این قبیل طرح های پرکاربرد طرح برگ می باشد.

صندلی

بارزترین تفاوت با صندلی های پلاستیکی معمولی روکش این صندلی فانتزی است، آنها دارای روکش کمی خشن و سفت هستند که مانند یک صندلی پلاستیکی ضخیم است.

صندلی توپی پلاستیکی به طرح صندلی مداری نیز گفته می شود که دارای طرح منحنی گرد است و در مرکز چیدمان نشیمن ارائه شده است که دارای طرح بیضی شکل با پشتی پهن است.

کوسن را می توان به صورت جداگانه به همراه صندلی خریداری کرد یا صندلی پلاستیکی با کوسن چسب دار موجود است. این نوع صندلی می تواند ظاهری مدرن به خانه ببخشد.

پایه صندلی با صندلی ساق بسیار متفاوت است، در اینجا صندلی با یک پایه توخالی دایره ای ارائه شده است که در بالای آن یک توپ پلاستیکی بیضی شکل وصل شده است که ظاهری در مرکز دارد که ظاهری با کوسن به صندلی می دهد.

صندلی گهواره ای بچه گانه رنگارنگ ترین صندلی پلاستیکی است که ترکیب رنگی دوگانه دارد. برای دخترانه رنگ ترکیبی صورتی و کرم بهترین صدا و برای پسران از هر رنگی غیر از صورتی استفاده می شود!

قسمت پایینی صندلی دارای پایه منحنی است که حرکت تکان دهنده را تسهیل می کند که به طرح معمول صندلی متصل است. به یک احساس دنج، صندلی از یک کوسن ساخته شده است که می تواند با شخصیت های کارتونی طراحی شود که آن را برای بچه ها جذاب تر می کند.