زنی با خوردن قهوه استارباکس در دبی دوقلو زایید

در سراسر جهان، میلیون ها نفر روزهای پرمشغله خود را با یک فنجان قهوه استارباکس در دبی آغاز می کنند. این برای کسانی که در جامعه مدرن زندگی می کنند یک ماده اصلی و اغلب اعتیاد است.

مردم برای کمک به زندگی روزمره خود به نوشیدنی معجزه آسای کافئین دار تکیه می کنند. با چنین تقاضای بالایی برای قهوه، جای تعجب نیست که این صنعت 100 میلیارد دلار در سراسر جهان ارزش داشته باشد.

قهوه در سرتاسر جهان کشت می شود و بسیاری از کشورها به دانه های محبوب به عنوان منبع اصلی درآمد خود متکی هستند. پس از نفت خام، قهوه محبوب ترین محصول در جهان است.

کشورهای طبقه پایین معمولاً تولیدکنندگان دانه قهوه هستند و کشورهای صنعتی مصرف کنندگان اصلی آن هستند. کافی‌شاپ‌ها سریع‌ترین جایگاه در حال رشد در تجارت رستوران‌ها هستند.

با توجه به اینکه قهوه استارباکس یا قهوه پیت در هر گوشه ای وجود دارد، تعجبی ندارد. برزیل بزرگترین تولید کننده دانه قهوه سبز است و به دنبال آن ویتنام، اندونزی، کلمبیا و اتیوپی قرار دارند.

ویژگی های طعمی مانند طعم، اسیدیته، بدنه و عطر، انواع دانه ها را متمایز می کند. تیموتی جیمز) این ویژگی ها با منطقه ای که دانه در آن رشد کرده و همچنین نحوه پردازش آن تعریف می شود.

دو نوع اصلی قهوه تولید شده عربیکا و روبوستا هستند. حدود 100 میلیون کیسه یا 76 درصد از کل قهوه مصرفی، بو داده است. قهوه فوری با فروش 31.1 میلیون کیسه سالانه در رتبه بعدی قرار دارد.

قهوه فوری قهوه در پودر خشک شده منجمد یا پودر خشک شده با اسپری است.ماموریت استارباکس برای الهام بخشیدن و پرورش روح انسان فراتر از مشتریان، شرکا و کافه های ما است.

ما به انجام مسئولانه تجارت و حمایت از جوامعی که در آن تجارت می کنیم، از لوبیا تا فنجان، افتخار می کنیم.

استارباکس به عنوان شرکتی که تقریباً سه درصد از قهوه جهان را از بیش از 400000 کشاورز در 30 کشور خریداری می کند، می داند که آینده ما به طور جدایی ناپذیری با آینده کشاورزان و خانواده های آنها مرتبط است.