ایزوگام موسوی اهواز موجب سقوط کارگری از پله شد

ایزوگام موسوی اهواز عایق رطوبتی ساختمان ها که تا چهل سال گذشته به طور سنتی با آسفالت و قیر انجام می شد، با پیدایش عایق رطوبتی و مزایای این نوع عایق ها، این عایق ها به تدریج جای خود را به اینها دادند.

عایق رطوبتی پیش ساخته است.ایزوگام یک محصول مبتنی بر قیر است که اغلب به عنوان یک ماده ضد آب استفاده می شود. من می خواهم فوراً ماشین آلات مورد استفاده برای تولید ایزوگام را خریداری کنم.

ما باید تولید ایزوگام را شروع کنیم.سیستم های عایق رطوبتی قیری برای محافظت از ساختمان های مسکونی و تجاری طراحی شده اند. قیر (آسفالت یا قیر ذغال سنگ) ماده ای مخلوط است که از مایعات آلی تشکیل شده است که بسیار چسبنده، چسبناک و ضد آب هستند.

گاهی اوقات از این سیستم ها برای ساخت سقف ها به صورت نمد سقفی یا محصولات سقف رول استفاده می شود.نمد سقفی (شبیه به کاغذ قیر) ماده پایه ای است که برای ساخت زونا سقف و سقف رول استفاده می شود.

این غشاهای ترکیبی قیر که برای چندین دهه به عنوان پوشش ضد آب در سقف های مسکونی و تجاری استفاده می شود، دارای دو لایه است.

اولین غشای پلیمری زیرین به عنوان یک زمینه جامد استفاده می شود که اغلب با الیاف شیشه تقویت می شود. گرانول های معدنی لایه بالایی محافظ خود را تشکیل می دهند، با یک مخلوط قیری نهایی که هر دوی آنها را محصور می کند.

لایه زیرین همچنین هر گونه آبی را که از نشتی معمولی، نشتی ناشی از باران یا برف ناشی از باد، آسیب باد به پوشش سقف یا سدهای یخی به پوشش سقف نفوذ می کند، می ریزد.

با این حال، استفاده از لایه های زیرین ممکن است دمای سقف را افزایش دهد، که علت اصلی پیری زونا آسفالتی است. و کاغذ نمدی وقتی خیس می شود چروک می شود که ممکن است از طریق زوناهای آسفالتی خود را نشان دهد. ن

صب نکردن زیرانداز ممکن است ضمانت پوشش سقف را باطل کند.